Nová podoba Yahoo má první oběť. Po pouhém roce končí Yahoo eSports

16.  6.  2017 | Markéta Mikešová
Nová podoba Yahoo má první oběť. Po pouhém roce končí Yahoo eSports

Úderem čtvrteční půlnoci končí Yahoo eSports. Stránka, která se věnovala zpravodajství ze světa profesionálního hraní videoher, se stala jednou z prvních obětí nového uspořádání Yahoo a AOL.

Americký gigant Verizon dokončil koupi Yahoo. Dal za něj přes 100 miliard Americký gigant Verizon dokončil koupi Yahoo. Dal za něj přes 100 miliard

Šéf Yahoo eSport, Travis Gafford, uvedl v prohlášení, že Yahoo Sport buduje novou strategii, která bude odpovídat celokorporátním zájmům nového majitele Oath. Gafford také poděkoval všem, kteří eSport na Yahoo podporovali, svým kolegům a členům eSport komunity.

„Vaše nadšení a podpora bylo to, co nás pohánělo dál. Ze začátku jsme byli skeptičtí, ale díky vám jsme dokázali vytvářet skutečně skvělé texty a videobosah,“ píše na rozloučenou Gafford.

Odcházející šéfka Yahoo – Marissa Mayer oznámila, že už se těší na používání Gmailu od Googlu Odcházející šéfka Yahoo – Marissa Mayer oznámila, že už se těší na používání Gmailu od Googlu

Yahoo eSport vstoupilo na scénu na začátku roku 2016, ve chvíli, kdy se zájem veřejnosti o eSport nedal ignorovat. Stalo tak navíc ve chvíli, kdy Yahoo řadu svých mediálních projektů ukončilo, takže bylo zřejmé, že eSportu dává velkou naději.

To byl ale rok 2016. O několik měsíců později telekomunikační gigant Verizon oznámil, že Yahoo plánuje koupit, k čemuž před pár dny skutečně došlo. Yahoo a AOL se spojují a vytvářejí novou společnost jménem Oath, která plánuje propustit až 2 100 lidí.

Další článek »

Diskuze
Přidat příspěvek do diskuze
Témata článku: Byznys, Web, Yahoo, Marissa Mayer, Verizon, AOL
Sdílet článek
Další mobilní weby