Odcházející šéfka Yahoo – Marissa Mayer oznámila, že už se těší na používání Gmailu od Googlu

14.  6.  2017 | Karel Javůrek | 31
Odcházející šéfka Yahoo – Marissa Mayer oznámila, že už se těší na používání Gmailu od Googlu

Verizon úspěšně dokončil akvizici Yahoo v hodnotě 4,48 miliardy dolarů a s tím přichází i na dohodu, že dosavadní šéfka Yahoo – Marissa Mayer odchází, pochopitelně i s pěkným zlatým padákem v hodnotě 23 milionů dolarů.

Americký gigant Verizon dokončil koupi Yahoo. Dal za něj přes 100 miliard Americký gigant Verizon dokončil koupi Yahoo. Dal za něj přes 100 miliard

I když Marissa Mayer ukončila spolupráci s Yahoo teprve v úterý, už se postarala o značné rýpnutí s ohledem na kvalitu e-mailového řešení od Yahoo (alespoň z jejího pohledu).

Na londýnské konferenci totiž prohlásila, že už se těší, že začne opět používat Gmail – produkt který sama pomáhala vytvářet a ve kterém se jí pracuje nejrychleji.

Marissa Mayer nastoupila do Google v roce 1999 jako 20. zaměstnanec a jednalo se o první inženýrku, která rovněž programovala a měla pod sebou týmy dalších programátorů. Postupně se z produktového hlediska podílela na nejvýznamnějších produktech Googlu - Adwords, Gmail, Mapy, Obrázky, Zprávy, Knihy a dalších, včetně hledání. Z Googlu do Yahoo odešla po 13 letech.

Foto: Adam Tinworth, CC BY-ND 2.0

Další článek »

Diskuze
31 příspěvků
Témata článku: Google, Gmail, Yahoo, Bulvár a vtípky, Marissa Mayer, Verizon, Používání, Šéf, Šéfka, Google Photos, Mayer, E-mailové řešení, Foto kniha, Kniha, Dolar, Flickr.com, Produkt, Adwords, Nejvýznamnější produkt, Americký gigant, Google AdWords
Sdílet článek
Další mobilní weby